SmS-SiN MiEdO a SoNaR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
SmS-SiN MiEdO a SoNaR

WeLcOmE Na NaJbOLjI FoRuM O SeRiJi I GrUpi SmS-SiN MiEdO a SoNaR
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 O ljubavi jedne majke...

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Sonia
AdMiN
AdMiN
Sonia


Broj poruka : 311
Godina : 30
Datum upisa : 14.01.2009

O ljubavi jedne majke... Empty
PočaljiNaslov: O ljubavi jedne majke...   O ljubavi jedne majke... Icon_minitimeSre Jan 14, 2009 6:26 pm

Prica je izmisljena ali veoma tuzna.Sta vi mislite o ovoj prici?


Moja majka je imala samo jedno oko. Mrzio sam je... bila je sramota za nas. U naљoj љkoli ona je spremala hranu za ucenike i ucitelje.
Jednog dana dok sam joљ bio u toj osnovnoj љkoli moja majka je uљla u moj razred da me pozdravi. Bilo me je tako sram. Kako mi je to mogla uciniti? Ignorirao sam je, uputio sam joj pogled pun mrznje i pobjegao. Kasnije su mi se prijatelji iz razreda podrugivali – Fuj, tvoja majka ima samo jedno oko!
Propadao sam u zemlju i ћelio da moja majka jednostavno nestane... Kad sam je opet vidio ustao sam i rekao joj – Ako od mene budeљ radila predmet ismijavanja bolje ti je da umreљ!
Moja majka nije niљta odgovorila...
Nisam zastao niti trenutka da razmislim o tome љto sam joj rekao, bio sam toliko pun ljutnje u sebi. Bio sam nezainteresiran za njene osjecaje... Ћelio sam otici iz kuce i nikad viљe niљta imati s njom.

U kasnijem ћivotu sam ucio puno i teљko. Tako da sam dobio љansu da odem u Singapore na studije... Posrecilo mi se. Ozenio sam se, kupio sam kucu i dobio svoju vlastitu decu. Bio sam srecan sa svojim ћivotom, sa svojom jecom i svim oko sebe mada sam nastavio ћiveti u stranoj zemlji.

Ali jednog dana, moja majka je doљla da me poseti... Ona me nije vidjela godinama niti je ikad vidjela svoje unuke. Pojavila se na vratima. Moja djeca su je pocela ismijavati. Ja sam se izderao na nju zato љto se samo tako pojavila, nepozvana. Derao sam se na nju – Kako si se usudila doci do moje kuce i plaљiti mi decu? Goni se odavde, odmah!

Moja majka je samo tiho odgovorila – Oprostite, mora da sam pogreљila kucu – i nestala...

I onda, jednog dana, nakon nekoliko godina, pismo je doslo do moje kuce. Pozvan sam nazad u svoj rodni kraj radi godiљnjice mature. Slagao sam ћeni da moram ici na poslovni put. Posle proslave, iz neke radoznalosti, svratio sam do naљeg starog doma. Kad su me videli, susedi su mi rekli da je umrla. Ni jednu suzu nisam pustio. Predali su mi jedno pismo za koje su rekli da je od nje...

Moj Dragi Sine,
Mislila sam na tebe sve vrijeme.
Oprosti љto sam doљla do tvoje kuce i preplaљila tvoju djecu.
Bilo mi je drago kad sam cula da si uspio u ћivotu i da ceљ doci na proslavu ovamo.
Ja mozda necu moci ni izici iz kreveta da te vidim.
Ћao mi je љto sam ti uvek bila teret i sramota.

Vidiљ, kada si bio dijete dogodila se jedna nesreca u kojoj si izgubio jedno oko.
Kao majka, nisam mogla podneti da odrastaљ bez jednog oka.
Doktori su te pregledali i rekli mi da je moguce.
Ja sam ti onda dala jedno svoje...
Bila sam tako ponosna da znam da moj sin vidi svet za mene, s tim okom.

S ljubavlju, za tebe uvek...

Tvoja majka...
Nazad na vrh Ići dole
https://smsthebest.serbianforum.info
Paula
AdMiN
AdMiN
Paula


Broj poruka : 187
Godina : 30
Lokacija : Negde daleko od stvarnosti,....
Datum upisa : 14.01.2009

O ljubavi jedne majke... Empty
PočaljiNaslov: Re: O ljubavi jedne majke...   O ljubavi jedne majke... Icon_minitimeSre Jan 14, 2009 7:14 pm

tuzno vemo tuznp Sad
Nazad na vrh Ići dole
 
O ljubavi jedne majke...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Jedina greshka jedne zene...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
SmS-SiN MiEdO a SoNaR :: ChAt :: CHAT-
Skoči na: